שמאי מקרקעין ברמת גן

לאורך השנים נתקלו בלא מעט לקוחות שביקשו לדעת איך בוחרים שמאי מקרקעין ברמת גן או בכל מקום אחר בישראל. לכן, הבאנו לפניכם מספר המלצות בסיסיות לבחירתו של שמאי אשר יספק תמורה הולמת לכספכם.

רישום בלשכת שמאי המקרקעין

כל שמאי מקרקעין ברמת גן חייב להיות רשום במועצת שמאי המקרקעין, ואם יש לכם ספק תוכלו לוודא את העניין במועצה עצמה. חשוב להבין כי מדובר במקצוע המעוגן בחוק ומפוקח על ידי מועצת שמאי המקרקעין בישראל. על כן, שמאי שעמד במבחני הרישוי וקיבל הסמכה מכיר היטב את הכללים הברורים של מקצועו, כולל שמירה על אמינות ואתיקה ברמה הגבוהה ביותר (כגון איסור על מתן מידע למי שאינו "מזמין השומה").

התמצאות באזור הנכס

אם אתם זקוקים לחוות דעת שמאית עבור נכס הנמצא ברמת גן חשוב לפנות אל בעל מקצוע מנוסה המתמחה באזור. לדוגמא, במשרדנו עובדים שמאים מוסמכים המתמחים ספציפית באזור המרכז, ירושלים וסביבתה, ואיו"ש. חשיבותו של נושא זה טמונה בעובדה ששמאי מקומי כבר מכיר היטב את שוק הנדל"ן באזור, כמו גם את הרשויות המעורבות, ולכן יכול לייעל מאוד את ההליכים ואף לספק הערכה מדויקת ביותר.

התמחות בתחום המבוקש

יש להבין כי שמאי מקרקעין ברמת גן עשוי להתמחות יותר בנושאים מסוימים, ופחות באחרים. לדוגמא, משרדי השמאים עשויים להתמחות בהערכות שווי לפני קנייה, בפיצויים עקב הפקעה, בנכסים מניבים ומסחריים, בחוות דעת לצורך שווי שוק, בהערכות בוררות, או בפרויקטי התחדשות עירונית מסוג תמ"א 38. היכרות מעמיקה של המשרד עם תחומים אלו מאפשרת ללקוח להיערך היטב לקראת העסקה, להבין את הגורמים המשפיעים על כדאיותה, לחסוך בתשלומים וגם בזמן. יש לציין כי לצד בקיאות גדולה של השמאים במשרדנו, אנו מספקים ללקוח מעטפת מקצועית מלאה על פי צרכיו, ומפנים אותו בעת הצורך לגורמים אמינים ומנוסים מתחומי ההנדסה, בדק בית, ייעוץ מס, כלכלה ופיננסים, תיווך, עריכת דין ועוד.

לקביעת פגישה

אם אתם מחפשים שמאי מקרקעין ברמת גן, אנו מזמינים אתכם ליהנות משירותיו של משרד ותיק, אמין ומנוסה ביותר. לקביעת פגישה וקבלת פרטים נוספים, התקשרו עוד היום אל משרד זעירא אלעד בטלפון 077-2201289.

 

השארת תגובה