שמאי מקרקעין מספק שורה ארוכה של שירותים עבור לקוחות פרטיים, מוסדיים ועסקיים, ביניהם יזמים, חברות נדל"ן, אדריכלים ועורכי דין. זאת, במגוון רחב של פרויקטים כגון השגות למנהל מקרקעי ישראל ולרשויות המקומיות, הערכת שווי לפני קניית ומכירת דירה, בפרויקטי תמ"א 38 ועוד. כל אחד מהתחומים הללו דורש פעולות מגוונות ברמות מורכבות משתנות. לכן, קשה לומר כי קיים עבור שירתיו של שמאי מקרקעין מחירון ברור ואחיד. יחד עם זאת, שיקולי העלות אכן משחקים תפקיד לצד פרמטרים אחרים בעת בחירת שמאי מקרקעין, ולכן ראינו לנכון להביא בפניכם מספר המלצות.

בחירה לפי עלויות השירות

שמאי מקרקעין פועלים בשוק חופשי ועשויים לגבות עבור שירותיהם מחירים שונים, החל באלפי שקלים בודדים עבור הערכה בסיסית, ועד לעשרות אלפי שקלים בפרויקטים מורכבים במיוחד. ואולם, תמיד מדובר בשירות משתלם ביותר. הסיבה היא שכל עסקת נדל"ן באשר היא מערבת סכומים גבוהים מאוד, וביצועה שלא על פי הערך הריאלי עלול להוביל להפסדים כבדים, העולים בהרבה על מחיר שירותי השמאי. לצד איתור הצעות מחיר הוגנות וראויות, אנו ממליצים שלא לבחור רק לפי "החור שבגרוש" ולהבטיח את כדאיות העסקה.

פנו אלינו

משרדנו מחזיק בניסיון ובבקיאות מעמיקה במגוון תחומים של שמאות מקרקעין, ומאחוריו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים מכלל המגזרים. לקוחותינו נהנים ממחירים הוגנים וראויים, מיחס זמין ואישי, ומהערכות וחוות דעת הניתנות באופן יעיל, מהיר ומדויק.

לתאום פגישה וקבלת יעוץ התקשרו עוד היום 077-2201289, יוסי בן יועזר 65, ירושלים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *